درباره ما

سایت تبلیغاتی باغ فرهنگ,سایت آگهی تبلیغاتی, اجاره باغ, اجاره باغ و باغچه,خرید باغ,خرید باغچه,فروش باغ ,فروش باغچه,باغ و ویلا,خرید باغ ویلا,فروش باغ ویلا

درج آگهی خرید و فروش و اجاره باغ و باغچه و ویلا و مستغلات و تجهیزات وابسته


ما مفتخريم با داشتن پروانه کسب از سازمان اصناف و اتحاديه مشاورين املاک در محدوده تهراندشت در خدمت هم وطنان در امر خريد و فروش و اجاره باغ ويلا ، ويلا، باغ ،سوله، آپارتمان ، مغازه ، زمین ،مستغلات و … مي باشيم و چنانچه قصد خريد و فروش ملک و املاک در محدوده تهران، تهراندشت ، شهریار ، اندیشه و سایر محله های استان تهران و حومه را داريد ان را به کارشناسان باتجربه و متعهد و متخصص ما بسپاريد و در کمترين زمان براي شما خريد و يا فروش و معاوضه انجام مي نمايند .
توسعه تکنولوژی، به عنوان یکی از کلیدی‌ترین ویژگی‌های عصر حاضر، این امکان را به آدمی‌داده تا با به کارگیری موثر و مفید آن بتواند آرامش و راحتی بیشتری را برای زندگی فراهم کند. با افزایش روزافزون سایت‌های اطلاع‌رسانی/خدماتی در اینترنت، درک ارتباط موضوعی و مفهومی، مابین اطلاعات/خدمات ارائه شده در آنها روزبه‌روز اهمیت بیشتری می‌یابد. ابزارهای جستجوی موجود در اینترنت مانند Google نیز با استفاده از کلمات کلیدی موجود در این سایت‌ها و فرمول‌های پیچیده‌ای که به مرور زمان توسعه داده‌اند به طبقه‌بندی آنها می‌پردازند. تا چند سال گذشته حوزه معاملات وسایل نقلیه از یک منطق و فرایند سنتی تبعیت می‌کرد اما این فرایند سنتی کارایی گذشته را نداشته و ایجاب می‌کند که از تکنولوژی مدرن در این حوزه نیز استفاده شود. در روش سنتی خرید خودرو لازم بود که خریدار به صورت فیزیکی وقت، هزینه و انرژی وافری را جهت جستجو در نمایشگاه های اتومبیل در مناطق جغرافیایی متعدد صرف کند. با پیشرفت علم در حوضه ی فناوری اطلاعات و با درج اطلاعات کاربران در وب سایت های درج آگهی تبلیغاتی در رایانه‏ هایی که توسط سیستم‏ های امنیتی فیزیکی و مجهز به تکنولوژی‏های پیشرفته محافظت شده، ذخیره و پردازش می‎شود و نیاز مشتریان و نیز فروشندگان را راحت و در دسترس قرار می دهند تا با جستجو و صرف هزینه بسیار کم مشتریان را به هدف خود نزدیکتر نمایند.

درج آگهی برای فروشندگان در سایت باغ فرهنگ کاملاً رایگان و نیز بنا به درخواست کاربران ستاره دار با هزینه اعلامی در تعرفه درج آگهی است.

ارائه آگهی خرید و فروش و اجاره کلیه آپارتمان های اداری و تجاری و مسکونی ، ویلا ، باغ ویلا ، باغ و...
ارائه آگهی مربوط به املاک و زمین و شرکت های مربوطه

در اختیار قرار دادن امکان جستجو، مقایسه و دسته‌بندی و طبقه‌بندی‌های متنوع در راستای تسهیل انتخاب خریداران.


امید است با عنایت یاری خداوند و همکاری کاربران اینترنت و دارندگان و تولید کنندگان اطلاعات، راهنمائی فروشندگان و کاربران باغ فرهنگ برای دسترسی به درخواست های خود دست‌یافتنی باشد. مدیریت سایت باغ فرهنگ : آقای قاسم فرهنگ